Shes ose ndrroj Man 8.163 Miller-Kipper -viti 2000

Shitet nga: lavdim Dje 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 8-163
Shes Man 8.163 Miller-Kipper viti 2000 i sa po ardhur nga gjermania 6 shpejtsi 200000 km te kaluara me libra servisi ne gjendje te mir teknike po ashtu bej ndrrim me gollf 4 5 6 dizel na kontaktoni edhe ne viber nr 049 886 008 ose ne 044 417 426
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim