Man 18.440 me Autobot cistern

Shitet nga: Fadil 03 Dhj 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man 18.440 me Autobot cistern e sapo ardhur nga Gjermania me te gjitha paisjet me eko mbushje etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim