SHARRA GATERI +CIRKULLARI

Shitet nga: agim Dje 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Komuna: Besianë
shitet sharra gateri per prerjen e trupave +cerkullari ben prerjen e shipkave prerjen e skajeve te drrasave lenve dhe eshte ne rregull eshte kjo ne foto per info nr tel 044663516 ndrrim me traktor vetur tabela te huaja rks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim