Lan dhe drrasa antike te vjetra

Shitet nga: besnik 10 Pri 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Besianë
shes lan dhe drrasa te vjetra qmimi per lan esht 8 euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim