Zdrukthtari dyer dhe dritare

Shitet nga: Labinot Bekteshi Dje 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Besianë
Shesum dyer te dhomav dyer te hyrjes dyer per banjo dyer te kuzhinav me gjom punojm edhe me modele te ndryshme si dhe me ngjyra te ndryshme dritare me qmime te volitshme dyert prej 70-120euro dritaret prej 15-35€ ju mirpresum 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim