Doberman Pinscher

Shitet nga: Rigon 30 Sht 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qen roje per shtepi esht shum i shendetshem dhe i degjushem ka veti te mira per roje dhe eshte vetem 1vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim