Shes Dhi Keca Qumsht dhe Produkte te qumshtit

Shitet nga: bekim 30 Nën 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes produkte te qumshtit te dhive njekohesisht komplet tuben e {Dhive me Edha} shes Edha ndaras nga tuba,gjithashtu komplet tuben me nje qmim te volitshme nese i merrni komplet,ju mirpresim

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim