DOMATE

Shitet nga: 21 Gsh 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,2 EUR   20 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes Domate Industriale me shumic dhe pakic,
Domatet jan shum te mira per ti ngren,
si dhe per perdorimet tjera Turrshi , Hajvar ETJ..

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim