xbox

Shitet nga: xbox 20 Pri 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Burim
ndrroj xbox 1 i ri pothuajse krejt komplet me dy gjustika dhe 10 cd lojra ky mka ardh para 4 muj i ri nga gjermania boj ndrrim me playstation 3 ose xbox 360
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim