NIKON D3000

Shitet nga: xhevat Dje 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   250 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
shes Nikonin D3000 shum në gjëndje të rregullt,aparati posedon qanten, adapter, si dhe 1 bateri ndrrim i mundshem me ni nikon ma i avancum. nikoni asht qeky qe po e shifni ne ekran per qdo informatë mund te na kontaktoni në numrin e telefonit:044/282-182
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim