PANASONIC AG-DVX 100

Shitet nga: Xhevat 20 Krr 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   300 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Video kamera
Shes kamerën Panasonic Ag dvx 100 në gjëndje të rregullt arsyja e shitjes është se du me ba ma te avansume kamera posedon qanten adapteri dhe 2 bateri tel 044 281 282 Istog
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim