SONY HVR FX1-E

Shitet nga: Xhevat 15 Qer 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   600 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Video kamera
Shes kameren Sony Hvr fx1e në gjëndje të rregullt arsyja e shtitjes është se du mi ble ma të avansum qe asht interesimi i kam dy copa kamera posedon 2 bateri,qanten adapterin si dhe blicin per ado informat mund te na kontaktoni ne 044 282 182 istog
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim