Alu felne

Shitet nga: Dalibor 28 Shk 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   220 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felne 16' sa gumama, skoro nove, felne su za Golfa1,2,3 i VW vozila, Opel, Renault, BMW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim