Fellne 15 coll

Shitet nga: Valdet 09 Dhj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   120 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes keto fellne 15-she te aluminit ne gjendje te mir me 4 vrima per me shume informata thrini ne tel 049639351 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim