Goma te dimrit per smart

Shitet nga: Esadi 24 Mar 01:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan me gjith bandash te katertat dy me te gjera e dy ma te ngushta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim