fellne 14 me 8 bira

Shitet nga: fellne 14 me 8 bira 26 Pri 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 14 me goma dhe 8 bira qe bojn per qdo kerr qe o me 4 sharafa...jan me guma te mira nuk jan te dredhta as te krista per me shum na kontaktoni ne numrat 044 950 963 dhe 049 223 870
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim