fellne 14

Shitet nga: fellne 14 me 8 bira 05 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 14 me goma dhe 8 bira qe bojn per qdo kerr qe o me 4 sharafa...jan me guma te mira nuk jan te dredhta as te krista per me shum na kontaktoni ne numrat 044 950 963 dhe 049 223 870
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim