Anllaser per Magneti Marelli

Shitet nga: Albakos 27 Tet 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Anlasser Magneti Marelli 63221890 Fiat Uno 1,1 Bj 1990

Nr i Artikullit - 0782

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim