Pjes per nissan patrol 3.3 dizell 2.8 d

Shitet nga: nissan 12 Nën 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
shes te gjitha pjes per nissan patrol 3.3 dhe 2.8 dizell poashtu kem motorr 2.8 benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim