Kombi vw t4 dizel

Shitet nga: ali 20 Jan 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet ose ndrrohet kombi vw t4 2.4 dizel ne gjendje te rregullt kombi ka 6 ulse 3 perpara e 3 mas dhe ka bagazhin numri i tel 044862236
viber +37744862236
viti 1996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim