Kamionet Transporter VW T4

Shitet nga: meti 25 Mar 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 444 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamionet trasporter t4 2.4disel viti 2000 me gjendje shum te Mire si ne motor ashtu edhe karoseri.DMTH tip top.me servis te kryer ule filtera.,rrypin dhemzor,goma te Mira.Bateri te re..regjistrim ka 12 muaj deri me 15..10..2017 ....243000 klm origjinale. shitje private.per me shum kontakto ne tel apo viber..qmimi 4444 euro e ku tosht kysmet.qmimi me pare diskutueshem. Bejm edhe ndrrim te mundshem me t4 viti 2001 ose 2002 me motor 1.9 ose 2,5 tdi edhe pa dogan sipas marrveshjes..gjindemi ne fsh. zabllaq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim