Kamioneta 407

Shitet nga: kamioneta 05 Pri 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
shes kamioneten mercedes 407 ne gjendje terregullt viti i prodhimit esht 1987 i ka gomat e reja te gjitha esht me dupllo rrot per ma shum informata thirrni ne nr telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim