KOMBI LT 35 dissel

Shitet nga: Rexhep 27 Nën 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi ne gjendje te mir pune i qlajmruar me koh pa denim arsyja e shitjes mos perforimi per ma shum inf. +37744592591 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim