VW T4

Shitet nga: Besi 21 Tet 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
T4. Kamionet 1.9 dizell ni vit rregjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim