gaterr ne gjendje te mir per pune,baj ndrrim .

Shitet nga: 13 Qer 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
Gaterri eshte ne gjendje te rregullt,me te gjitha paisjet percjellse,motorrat,makina per ndarje te makazve dhe drrasave dhe teha te ri,baj ndrrim me mjete bujqsore ose vetur.Mund te thirrni ne keta nr te tel:044137483 dhe044567094.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim