YAMAHA 4X4 v2005 350cc

Shitet nga: xhelal hakaj 02 Mar 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
Shesim motor Yamaha 4x4 viti 2005 350cc me dogan te kryer dhe motor Honda viti 1986 125cc me dogan te kryer plug per traktor rrotullus hidraulik rimorkio per traktor zvicerrane e shum sende tjera te gjitha nga zvicrra jan te ardhura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim