Makina te ndryshme

Shitet nga: xhelal hakaj 22 Shk 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
shesim dumper RACO traktor BUHER sera sperkatse te pemve perimeve makin per prerjen e kubzave pompa te ujt dhe plluk per traktor rrotullus hidraulik dhe gjesende tjera qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim