Massey Ferguson 698

Shitet nga: Besim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Shes traktorin me korp dhe me pllug rrotullus hibrolik 2+2 traktori asht ne gjendje te mir pune esht 4 klipsh esht shum i fort e ka edhe korpen per zall & pleh viti1984
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim