Shitet kabina e traktorit Fiat

Shitet nga: Kabina 22 Tet 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Shes kabinen ne gjendje te mire me te gjitha gjamat.Kabina bane ne traktor fiat dhe universal 540,550,600,640.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim