Audi 80 *88

Shitet nga: Sali 09 Dhj 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 700 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shitet Audi 80 në dokumenta o benzinë 1.6 edhe e kam ba disell 1.6 që 6 vite o disell kur problem skom pas i regjistrum 10 muaj 4 gumat e reja që 4 dit ja kom qit m+s me fellne alomini me regllaz me jabiqica me zglloba me 4 gurtnet e reja sajllat e frenit të dorës të reja me amortizera të ri ska mbet asgjë pa ndrru në to e shes edhe e ndrroi me ndonjë vetur me të re shtoi parë nëse ka nevoi qmimi i diskutushem verejtje motorri ju ka dobsu pak po hala dhez mir edhe pse o ftoht edhe llageri i par i majt po nihet kapak edhe viber o i njoiti numër...044167402 me falni për numër kom.harru me postu edhe 049390379 të 2 wiber i kom ndrrim boi edhe me mjete bujqesore pllug beogradit vllaqa taniraqa etje edhe Kos me kam ban flm per mirkuptim ju lutem mos thirrni para orës 08:00 dhe pas ores 20:00 ju falemenderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim