Audi A4 1.8t Quattro -03

Shitet nga: Shefqet 18 Krr 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 1.8t Quattro Automatic ne gjendje jashtzakonisht te mir.
Shpenzimet i ka te vogla 7-9L/100km benzin, pra e ka te montum edhe plinin direkt ne dizne per hargjime hala ma te vogla, nuk vrehet apsolut kurrfar dallimi gjat vozitjes si me vozit ne plin si ne benzin. - Te gjith servisat i ka te kryme Sigurim ka gati nje vit te plot ,dhe nuk ka nevoj per kurrfar investimi.

Gjindet ne komunen e Istogut.
*044-223859 Viber:+46767031987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim