Audi A4 1.8t Quattro

Shitet nga: Shefqet 06 Gsh 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 1.8t Quattro Automatic ne gjendje jashtzakonisht te mir.
Shpenzimet i ka te vogla 7-9L/100km.
Te gjith servisat i ka te kryme, goma te reja M+S,
Sigurim ka gati nje vit te plot ,dhe nuk ka nevoj per kurrfar investimi.

Gjindet ne komunen e Istogut.
*044-223859 Viber:+46767031987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim