audi a6 tdi 1.9

Shitet nga: audi 24 Mar 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 850 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
shes audi a6 1.9 dizel me i te kuqe ne gjendje shum te mire e registruar dej ne fund vitit 2016 kerri o krejt funksional asnisen ska defekt dmth qdo send punon .gjithashtu baj ndrrim me kerr ma te ri diqka rrypin dhembzor ,uljen me filtera komplet te kryera ket muj per 30.000 km ulja dhe 80.000 rrypi garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim