Fiat Doblo

Shitet nga: Nazi 24 Tet 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Doblo
Shes fiat doblo regjostrimi i dyt ne ks dmth vjet ne maj e kom doganu vet 1.9 dizell, te kaluara 114000 me ni fjal tip top osht me tanat ne rregulll ne gjendje shum shum te mir me garancion e jap sepse e di qa osht i rujtun teper ju mirpres e provoni ne gjdo menyr dhe bindeni vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim