Ford focus 1.8 tdci 2003

Shitet nga: Valdet 16 Dhj 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   3 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet Ford Focus 1.8 TDCI ne gjendje te rregullt 74 KW 100 PS dhe shume i rujtum, me klime AC , me regjistrim deri ne janar 2017 me servis te kryer me liber FORD Autoservis, vetura nuk osht ne hipotek.

Ka mbyllje elektronike(centrall)
Pasyrat me levizje elektike
Xhamat e pare mbyllje elektrike
4 goma te dimrit dhe 4 fellnat e veres.
Rypin e motorit te ndrum - Continental
Radio JVC muzikë kualitet
Dritat-(fara te modifikuara sport)

Për me shumë informata thirni ne nr tel 044-364-402 ose (049-639-351-viber dhe whatsap)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim