Peugeot 307 HDI 2.0 RKS -01

Shitet nga: Veton 27 Mar 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shitet vetura Peugeot 307 HDI, 2.0 (diesel), manual, 2001, Vetura ka te nderruar rripin dhembezor, ka goma te reja M+S dhe eshte ne gjendje shume te mire. Ka shpenzime shume te vogla. Per me shume, mund te kontaktoni ne:
044-310 602
Viber: 0037744310602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim