SHES apo Nrroje POLO 1.4Regjistrim 1vit Ekstra LIR

Shitet nga: POLO 18 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Polo
Shes apo ndrroj veturen POLO 1.4
POLO 1.4Me 1 vjet Regjistrim dhe komplet me servisa
SHES POLO 1.4 Vetura ka 1 vit regjistrim e posa Regjistruar me 19 / 12 / 2016 .
Polo esht seri e tipit te ri 2001
Vetura e ka servisine perfunduar me 16/12/2016
Vetura i ka nrruar VAIJN, FILTERAT.KOMPLET Vetura e ka SERVISIMIN komplet kryar
VETURA POSEDON GOMA TE REJA
VETURA POSEDON SHIBER.
VETURA ESHT NE GJENDJE SHUM SHUM TE MIR VETURA NUK ESHT HIPOTEK VETURA SI JASHT PO ASHUT MBRENTA ESHT E RUJUTR
VETURA KA SHPENZIME TEJ MINIMIALE 1.4 qe shpenzon me pak se 5 litra ne 100km
Andaj nese deshironi nje vetur me servis kompletuar dhe me 1 VIT REGJISTRIM ejani dhe binduni vet Per me shum informata ne nr tel 044699964 049699964 - Viber - vetura nodhet ne qytetin e Pejes afer stacjonit atobusave
Qmimi me marveshje shesim urgjent apo nderrojm me ndoj vetur me te madhe .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim