VW Passat -03

Shitet nga: Hajrush 20 Pri 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shitet pasat 1.9 TDI Posedon KLIMATRONIK ABS 4 Xhamat elektronik me Pull TEMPOMAT 2 Qelsa Pasati eshte ne Gjendje te Shkelqyeshme nuk ka nevoj as nje investim ne te. Shum i Ruajtur Brenda dhe jasht Viti i prodhimit 2003, motori TDI tipi i ri,Siq pe shihini edhe vet pasati eshte ne gjendje te mir per ma shum informata ju lutem na kontaktoni ne numrin....044281794...Eshte me tablla KS Faliminderit per Mirkuptim.......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim