SHES POLORegjistrim deri 12muj 2017 Ekstra LIR

Shitet nga: POLO Dje 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Polo
Shes apo ndrroj veturen POLO 1.4
POLO Me 10 muj Regjistrim
POLO Me komplet me servisa
POLO ka 10 Muj regjistrim Deri me 19/12/2016 .
POPO Esht seri e tipit te ri 2001
Vetura i ka servisimet e perfunduar me 16/12/2016
Vetura i ka nrruar VAIJN, FILTERAT.KOMPLET
VETURA POSEDON GOMA TE REJA
VETURA POSEDON SHIBER.
VETURA ESHT NE GJENDJE SHUM SHUM TE MIR
VETURA esht shum e rujtur si jasht po ashut dhe mbrenda ka nje komfor shum te bukur .
VETURA NUK ESHT HIPOTEK
VETURA KA SHPENZIME TEJ MINIMIALE 1.4 qe shpenzon me pak se 5 litra ne 100km
Andaj nese deshironi nje vetur me servis kompletuar dhe me 1 VIT REGJISTRIM ejani dhe binduni vet Per me shum informata ne nr tel 044699964 049699964 - Viber - vetura nodhet ne qytetin e Pejes afer stacjonit atobusave
Qmimi me marveshje
Posedoj per shitje dhe
Reanult clio 1,6 viti 2000 mw 5 muj regjistrim
Pezho FULL 607 Viti 2002
Mersedes A-klas LONG viti 2004
nuk jam tregtar jan vetura te miaj ne emrin tim i shes per arsyje te miaj personale urgjent .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim