Dyer per dhoma komplet 60 dhe 70 euro 045327459

Shitet nga: Labinot Bekteshi 22 Krr 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim dyer me modele e ngjyra te ndryshme dyer per dhoma 70euro dyer te hyrjes 100euro dyer salloni 70euro dyer te banjos 60euro si dhe dritare me te gjitha dimenzjonet si dhe me lloj lloj ngjyre dyret me qimime prej 60-150 euro si dhe dritaret me qmime prej 15-35 euro ju mirpresum 045327459 ne viber 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim