Dyer te brendshme 90x200m 045327459

Shitet nga: Labinot Sot 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjonet si dhe dyert e dritaret jan me gum e brava komplet .dyer 90x200m, qmimi 70Euro .Dyer te dhomave dyer te sallonit kuzhinave dhe dyer te hyerjes 100E. Te gjitha keto me qmim prej 60 deri 120Euro. Nr.044945648 dritare 80x120 qmimi 30 E, dritare 80x120 gjom 4mm qmimi 35 E. ky qmim vlen edhe per dritare 80x140 .tel.049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim