Roleta te jashtme klasike/ME IZOLIM/

Shitet nga: lulzim 09 Dhj 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Ju ofrojme roleta te jahtme klasike nga alumini me qmim 38 euro metra katror/ KONSTRUKCIONI I TERE ESHTE NGA ALUMINI ,KAMBET APO RSHITSAT JANE NGA ALUMINI, FLETAT JANE TE MBUSHURA ME IZOLATOR-PURPEN DHE JANE NGA ALUMINI, BOSHTI ESHTE METALIK, KU PSHTJELLEN FLETAT DHE LLAGERAT JANE METALIK.// dhe nga plastika 23 euro metra katror,njekohsiht ju ofrojm roleta me motor/motori paguhet extra/
QMIMET E ROLETAVE TE PLASTIKES
DRITARJA 80X140 30 EURO
DERA 80X210 48 EURO
DRITARJA 120X120 48 EURO
DRITARJA 140X140 62 EURO
DERA 140X215 88 EURO ETJ ETJ.
DIASPOR NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR MR PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
KLIENT TE NDERUAR JU NJOFTOJM SE NE EKSPORTOJM NE DY SHTETE ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR DHE PA MOTOR NE ZVICER DHE NE HOLAND, NQOFSE I POROSITNI ROLETAT TEK NE DO TA MERNI KUALITETIN DHE PUNEN SI NE KETO DY SHTETE TE ZHVILLUARA TE PERENDIMIT.
NJEKOHSISHT JU INFORMOJM SE KEMI RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET TE CILAT MUND TE INSTALOHEN NE ANEN E JASHTME TE ROLETES DHE JANE LEVIZSE.POASHTU KEMI PERDE TRAK,ROLO PERDE DHE PERDE ZEBER,VENECIANE ME QMIME PROMOVUESE.
POROSITNI DISHKA ELITARE.
TEL044 148 991 DHE 049 148 991 wwaiber +37744148991.

PUNEN BESOJANI VETEM PROFESIONISTVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim