dritare drunit

Shitet nga: dritare 19 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes 4 dritare te drunit te perdoruna por shum te rujtme 140x80 dhe 1 dritare 140x140 dhe 1 dritare 60x60 kejt jon me gjama tri me diktuna dhe te pa demtume qmimi 220 komplet tgjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim