ZBRITJE DHOMA GJUMI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART-DIZAJN 20 Maj 02:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm gjitha llojet e mobiljeve
tel +37744152077 viber &+38649152077 viber
secila dhom e gjumit e ka qmimin ne foto
per me shum na kontaktoni ne telefon
transporti dhe montimi falas ne gjith kosoven,,
Moberia Art Dizajn Ferizaj
bejm transportin edhe per Zvicer
POROSIT MUNDENI TI BENI ONLINE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim