GARNITURA MODERNE VIBER +377 44 799 989

Shitet nga: FER-DIZAJN 13 Mar 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura moderne me qmime te volitshme konstruksioni me Dru gjitha garniturat kan garancionin e caktuar sipas modelit Transportin e bejm ne gjithe Teritorin e KOSOVES per me shum kontaktoni ne 044 222 451 ose 049 494 030 si dhe mund te na kontaktoni ne VIBER +37744 799 989 Falemnderit per Mirekuptimin Tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim