Tavoline

Shitet nga: Limi & AG Dje 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
OFERTE SPECIALE NGA Limi & AG
Tavoline per dhome dite ( sallon ), model Skandinav !
Na vizitoni ne Facebok ne kete adrese : Limi & AG-Pronari Florim S Ferati !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim