Krevet

Shitet nga: Zaj Gjocaj 09 Gsh 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   190 EUR

Komuna: Burim
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Kervet 2 Kat
Esht iqmontum
Esht i Drunit imirmbajtun
1m e 60cm i nalt secili ka 80cm
dhe 2 metra igjat, Matraca duhet te jet diku 80 cm e gjanë
Qmimi i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim