Mjete profesionale per pune

Shitet nga: Berisha Sot 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
metabo 60€ Dhe makina powerplus per hapje te kanaleve per vendosje te kabllove ne mur 90€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim