ZBRITJE DHOMA GJUMI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART-DIZAJN 31 Tet 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
prodhojm gjitha llojet e mobiljeve gjindemi ne ferizaj
tel +37744152077 viber &+38649152077 viber
secila dhom e gjumit e ka qmimin ne foto
per me shum na kontaktoni ne telefon
transporti dhe montimi falas ne gjith kosoven,,
Moberia Art Dizajn Ferizaj
bejm transportin edhe per Zvicer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim