Dynacord 3 2x1000 watt new one perfetto

Shitet nga: dynacord 3 03 Shk 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes mixeten dynacord power mate 2x1000w. prodhim superior high tech reprodukim i zerit sikur ne ender prodhim me i mire ne pergjithsi i dynacordit deri tani qmimi eshte 1750 ju lutem te lajmrohen vetem bleresa serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim